Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogicznej Stacja Terapii i Rozwoju świadcząca usługi w Gdańsku-Osowej, przy ul. Syriusza 24 została wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Gminy Miasta Gdańska 7 lutego 2020 roku.

Zajmujemy się udzielaniem dzieciom profesjonalnej pomocy psychologiczno-pedagogicznej, logopedycznej oraz fizjoterapeutycznej. Przewidujemy również konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych, terapię par, szkolenia dla rad pedagogicznych. Przeprowadzamy diagnozy psychologiczno-pedagogiczne wraz z wydaniem i omówieniem opinii psychologiczno pedagogicznej. W skład naszego zespołu wchodzą: psycholodzy, pedagodzy, logopedzi, fizjoterapeuci. W naszej pracy opieramy się na sprawdzonych i wiarygodnych pomocach dydaktycznych oraz naukowych.

Realizujemy zajęcia z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Posiadamy w pełni wyposażone dwa gabinety do pracy z dziećmi.

Dzięki ścisłej współpracy ze żłobkiem, jesteśmy na bieżąco z aktualnymi problemami i wyzwaniami związanymi z rozwojem dzieci w wieku przedszkolnym, aktualizujemy i rozbudowujemy naszą ofertę! Nasza poradnia nie jest objęta rejonizacją. Przyjmujemy odpłatnie, bez skierowania.